parallax background

Hakkımızda

Arda Bilişim Teknolojileri & Yazılım Hizmetleri Pazarlama San.Tic.

Bizi Tanıyın


Yıllardan beri sektörümüzde yönetici ve çeşitli görevler yapmış olan 25 yıllık sektör deneyimi , satış ve satış sonrası hizmet ve destek alanında faaliyet gösteren kuruluşlarda , çeşitli görevlerde bulunmuş uzman ve deneyimli kadro tarafından kurulmuştur. Yılların tecrübesi ile karşınızdayız. firmamız daha önce edinmiş olduğu deneyim ve tecrübeleri sizlerle paylaşmak , sizlere en iyi ürün ve hizmeti kaliteli , hızlı ve ekonomik çözümler sunmak amacı ile kurulmuştur.

Arda Bilişim , teknoloji ürünlerinin üreticiden tüketiciye etkin ve verimli olarak ulaştırılmasını sağlayan, değer katan hizmetlerden oluşan satış ve satış sonrasında da müşterisinin yanında olan , geçici değil kalıcı ve sektöründe hep daha iyi ürün , daha iyi hizmet ve sürekliliği hedefleyen bir platform olmayı misyon edinmiştir. Arda Bilişim olarak ürünlerini direkt üretici veya diğer tedarikçiler vasıtası ile temin eder. Ürün gurubumuzu ve portföyümüzü seçerken müşteri mize en ekonomik ve doğru çözümü ve projeyi sunmayı hedefliyoruz. Bu nedenle tedarikçilerimizi ve ürünlerimizi seçerken kendimiz için belirlediğimiz kriterleri üretici ve tedarikçilerimizden bekleriz.

Arda Bilişim , ürünlerini dünya çapındaki teknoloji üreticileri ve bunların Türkiye'deki temsilcilerinden tedarik etmektedir. Ürünlerin ve markaların yaşam eğrilerinin çok hızlı değiştiği teknoloji pazarı içinde, güvenli ve rekabette her an önde olmak amacıyla her ürün kategorisinde, önde gelen ve çoğu zaman birbiriyle rekabet eden birden fazla markanın alternatifleri ile müşterisine sunar.

Müşterilerimize ucuz değil ekonomik , müşterisinin eksik bilgisinden faydalanan değil müşterisini bilinçlendiren , doğru ürün ve çözümü sunmayı amaçlamaktayız. . ürünün üretilecek olan satış sonrası hizmet ve artı değerlerle sunan firmamız sektörümüzdeki en büyük sektör STK olan TUBİDER -TUBİFED üyesidir. TUBİDER tüzüğünde ve meslek ahlak ve ilkelerinde belirtilen hususları uymayı taahhüt etmiştir. Firmamız çalışma alanları ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için web sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Her türlü soru ve sorununuz için Arda Bilişim kadrosu olarak her zaman ve her an bize vereceğiniz görevler için emrinizdeyiz.


Vizyonumuz

• Ülkemizde hızla gelişen Bilişim Pazarının en iyi ve köklü firmalarından olmak

• Ürün ve hizmet kalitesini öncelikli hedef olarak tanımlamak

• İş konsantrasyonu ve Motivasyonu nu en yüksek seviyede tutmak

• Tutarlı ve Kaliteli ürün ve hizmet üreten markalara ürün portföyünde öncelikli yer vermek

• Ticari yazılım ve hizmet alanlarında uzmanlaşmak daha kaliteli ürün , hizmet ve çözümleri sunmak

Misyonumuz

• Geçmişte piyasa firmalarının yaptığı hatalardan ders alarak, gelecekte daha iyi piyasa koşulları oluşmasını sağlamak üzere üzerine düşeni yapmak.

• Tedarikçi kadar tüketicinin de bilinçli olmasının iyi bir piyasa için vazgeçilmez bir unsur olduğunu bilerek, müşteri memnuniyeti kadar, müşteri bilgilendirilmesi için çalışanları yönlendirmek.

• İyi bir işletmenin, çok satan değil, çok kar eden bir işletme olduğunu unutmamak

• İyi bir işletmenin, tüm satışlarının minimum % 80 ini eski müşterilerine yaptığına inanmak.

• İyi bir işletmenin, ancak kaliteli bir müşteri portföyüne sahip olabilirse ayakta kalacağına inanmak.

• Bilgi, Beceri, Pozitif Düşünce ve iyi niyet açısından iş arkadaşlarımıza sürekli eğitim vermek.